Майданський ліцей Міжгірської селищної ради

МІЖГІРСЬКА РАЙОННА  РАДА  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАЙДАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

18 березня 2020 року                        с. Майдан                                       №23

Про організаційні заходи

для запобігання поширення

COVID  - 19

На виконання наказу МОН від 16. 03. 2020 р. № 406, враховуючи рекомендації ВООЗ

НАКАЗУЮ :

1. Забезпечити в межах компетенції на період карантину :
    1. Дотримання заборони проведення виховних заходів та відвідування закладу освіти її здобувачами.
    2. Проведення інформування здобувачів освіти та працівників щодо засобів  профілактики проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
    3. Відтермінування проведення атестації працівників та проведення засідань атестаційної комісії.
    4. Режим підвищеної готовності підсистеми навчання  здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях.
    5. Виконання освітніх програм закладу освіти , зокрема, шляхом організації  освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання , а також виконання іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо).
    6. Запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників.
  2. Скасувати або відтермінувати проведення запланованих нарад, педрад.
  3. Забезпечити надання інформації працівникам за допомогою мобільного зв’язку .
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою .

Директор школи                                             О. Я. Блецкан

МІЖГІРСЬКА РАЙОННА  РАДА  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАЙДАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

25 березня 2020 року                        с. Майдан                                       №24

Про організацію роботи

під час карантину та проведення

дистанційного навчання

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 23. 03.2020 р. № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину » , листа Департаменту освіти і науки ЗОДА від 23. 03.2020 р. № 01-15/842 «Про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання », листа відділу освіти від 24.03. 2020 р. № 01-15/168, з метою вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення безпеки в умовах спалаху гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом, налагодження належного функціонування освітньої галузі в умовах карантину і забезпечення прав і свобод кожного із учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ :

1. Встановити режим роботи  працівників із запровадженням гнучкого (дистанційного) графіка роботи відповідно до методичних рекомендацій (наказ Міністерства праці та соціальної  політики України № 395 від 4. 10. 2006 р.).
  2. Всім педагогічним працівникам школи скласти індивідуальні плани самоосвіти.
  3. Забезпечити виконання освітніх програм, зокрема через організацію дистанційного навчання.
  4. Перенести заповнення шкільної документації, зокрема шкільних журналів, на час закінчення карантину.
  5. Перевести технічний персонал в режим чергування, щоб забезпечити життєдіяльність закладу.
  6. Врахувати, що за працівникам на період карантину зберігається середня заробітна плата.
  7. Врахувати, що у випадку, коли заняття не проводяться з незалежних від учителя причин, оплата його праці здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.
  8. Вчителям школи необхідно обрати найзручніший інструмент  взаємодії з учнями (групи у Viber? Facebook , Google Classroom тощо ), активно  пропагувати різні освітні ресурси.
    1. Домовитися з учнями про режим  дистанційної роботи , налагодити зворотній зв'язок.
    2. Узгодити у якій формі учні подаватимуть виконані завдання, як вчитель їх перевірятиме і як буде оцінювати.
  9. Класним керівникам 1-11 класів провести роз’яснювальну роботу серед батьків щодо обов’язку сприяти виконанню  дитиною освітньої програми та досягненню передбачених нею результатів . Батькам необхідно дотримуватися рекомендацій фахівців щодо усвідомленого сприйняття вимог, передбачених ситуацією боротьби з корона вірусом і настановленням та особистим прикладом дотримуватися необхідних заходів.
  10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .

Директор школи                                             О. Я. Блецкан