Майданський ліцей Міжгірської селищної ради

Національно-патріотичне виховання

Відзначення в школі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

24 березня 2017 р. до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр. було проведено виховний захід, на якому учні 9-11 класів переглянули презентацію "Українська революція 1917 р.", фільм "Визвольні змагання українців: УНР та ЗУНР" та висвітлено події: доба Центральної ради, політичні портрети керівників Центральної ради, війна більшовиків проти УНР та встановлення радянської влади в Україні. Проведено також тематичні виховні години та тематичну книжкову викладку.

Відзначення 78-ї річниці проголошення

Карпатської України

14 березня 2017 р. до 78-ї річниці  проголошення Карпатської України була проведена літературно-музична композиція “Велич і трагедія Карпатської України”. Лунала патріотична музика, демонструвалися відеофрагменти та документальні фільми про Карпатську Україну та її президента Августина Волошина.

Заходи до вшанування подвигу учасниікв Революції гідності

1. Урок мужності "Пам'ятати - означає шанувати й берегти" (20.02.2017 р., Тереля М.І.).

2. Тематична книжкова виставка "Герої не вмирають" (20.02.2017 р., шк. бібліотекар).

3. Виховні години в 5-11 кл. (класні керівники).

4. Перегляд кінофільму "Зима, що нас змінила" (8-11 кл.).

5. Виставка малюнків "Відважні наші герої".

06.03.2017 р. відбувся вечір пам'яті Квітки Цісик для учнів 9-10 класів. Виховний захід присвячений пам'яті знаної співачки, видатної особистості і людини, яка любила Україну, її культуру і співала українські пісні так, як співає душа. Використані пісні у виконанні як Квітки Цісик, так і учасників вечора, інтерв'ю із співачкою, уривки з документальних фільмів на телеканалі "Інтер"